Московська церква в Україні вирішила заразити ковідом як найбільш своїх прихильників

У кількох містах у неділю, 21 березня, відбулися хресні ходи «з молитвою про мир», організовані Українською православною церквою Московського патріархату (УПЦ МП). На фото видно, що принаймні частина учасників були без масок і не дотримувалися дистанції.

Як повідомила пресслужба УПЦ МП, хресні ходи відбулися, зокрема, в Запоріжжі, Києві, Сєвєродонецьку (Луганська область), Харкові, Херсоні, Черкасах та інших містах, зазначає Громадське.

У Харкові, за даними поліції області, кількість учасників хресної ходи становила близько трьох тисяч людей. Для проведення заходу частково перекривали рух центром міста, передає «Суспільне.Харків».

Тим часом Харківська обласна інфекційна лікарня переповнена пацієнтами з коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Newsroom з посиланням на лікаря-інфекціоніста, консультанта обласної інфекційної лікарні Володимира Корсунова. За його словами, станом на ранок 21 березня в лікарні, розрахованій на 300 місць, знаходилося 296 пацієнтів з важким перебігом хвороби.

У Запоріжжі також перекривали деякі вулиці на час ходи, в якій узяли участь десь дві тисячі людей, повідомляє сайт «Духовний фронт». На відео видно, що учасники переважно не дотримувалися дистанції, а більшість була без масок.

У Черкасах хресною ходою пройшлися кілька тисяч вірян, передає місцеве видання «ПроЧерк». Учасники ходи на фото, які оприлюднило видання, були без масок, але соціальної дистанції переважно дотримувалися.

У Києві хода, в якій брали участь студенти київських духовних шкіл, відбулася навколо Академічного храму на честь Різдва Божої Матері, повідомила Київська духовна академія і семінарія.

Водночас 18 березня митрополит УПЦ МП Онуфрій оприлюднив заяву, в якій просив вірян перенести хресну ходу з 21 березня на інший день через посилення карантину в Києві.

«Аргумент»

MIXADVERT

ютос