Не буває повторного захворювання ковідом

Ми насправді дивовижна нація.
Поки в усьому світі зявлено, якщо не помиляюсь – хтось підказав, я не перевіряла, щось біля п’яти дійсно достовірно підтверждених випадків повторного захворювання ковідом, і навіть ВООЗ поки не йме на віру цим випадкам, а обережно заявляє, що можливо, але не підтверджено і створює робочу групу для ретельної перевірки кожного факту, щоб виявити, чи відповідають дійсності вони, у нас кожен п’ятий українець, який хворів короною, встиг перехворіти вдруге, а деякі навіть тричі за півроку.
І половина із них згуртувалися у мене. Той сам двічі перехворів і божиться, що по симптомах так і було, хоча тестів не робив, “бо й так все зрозуміло”. Інший здавав обидва рази тести і обидва були позитивними. Хтось випадково виявив антитіла тестом ІФА, а потім захворів з позитивним ПЛР. В когось двічі хворів кум, в іншого сусідка, лікарі взагалі поголівно перехворіли вдруге, а деякі на третій заход пішли.
Тепер вже й футбольна команда якась, вся разом, дружно, захворіла вдруге. Феноменальне щось діється.
І всі дуже впевнені, що це саме так.
У мене завжди так. Про що б я не писала, про будь-яку хворобу чи лікарський засіб, то у мене завжди знаходиться з десяток людей, у яких було саме це, але все було не так, як вважає офіційна медицина і науки, які є її основою і базою. У них були геть інші симптоми, або були такі, яких бути не може. Щодо ліків, то таким людям завжди допомогає те, про що я пишу, що воно з недоведеною ефективністью чи зовсім фуфломіцин. Іноді їм допомогає навіть те, що зовсім не для цього призначене. І головне – вони всі разом раптово з’являються у мене – на яку б тему я не писала, по цій темі завжди є багато людей-феноменів, у яких хвороби протирічать науці.
Як вони мене відчувають і чому саме в неме одночасно матералізуються – наука теж цього не знає.
Але повернемося до тих, хто перехворів двічі, тричі, п’ять разів.
Тепер серйозно.
Справа може бути дійсно в особливостях тестування. В хибно-позитивних і хибно-негативних результатах, які не такі рідкісні, як ви всі знаєте. Або просто, коли діагноз виставили по симптомах без тестів. Бо не може людина, у якої точно є антитіла, захворіти знову тією ж хворобою через короткий проміжок часу. І навпаки – якщо людина перехворіла з підтвердженим позитивним тестом, то не може такого бути, щоб у неї не було антитіл. Інакше вона б не одужала.
Слідкуйййте за логікою
– Всі інфекційні хвороби викликають утворення антитіл. Навіть персистуючі і невиліковні. Наприклад то й же герпес, ВІЛ або гепатит С. Антитіла в організмі все одно є, хоч вірус від них і ховається. Тому і після перенесеного ковід також будуть антитіла. Якщо їх нема, то або ПЛР був хибно-позитивним і ви хворіли чимось іншим, або ІФА був хибно-негативним і антитіла є насправді. І точнісінько так же навпаки. Ви зрозуміли.
Тобто, на будь-яку інфекцію завжди утворюються антитіла.
А якщо є антитіла, то захворіти ви не можете. Хіба що в проміжках між двума хворобами у вас чомусь виник серйозний імунодефіцитний стан. Але ж не за місяць-два, бляха.
Повторний кір або краснуха трапляються після перенесеної хвороби, але вкрай рідко, і через десяток-два років, коли з імунітетом щось негаразд стало. Не плутайте з вакцинацією – там напруження імунітету значно нижче, ніж після хвороби, тому і ревакцинацію роблять періодично.
І ще дивовижно: в нашій країні перехворіли ледь більше одного проценту населення, 99% навіть не знаюь що воно таке по відчуттям, а безліч “щасливців” з 1% вже встигли двічі-тричі той ковід вхопити. Може вам до церкви треба сходити? Бо це щось пороблено. Навіть снаряд в одну воронку двічі не падає, а ви примудрилися двічі в одну й ту ж річку ввійти.
Щодо лікарів, які працюють в осередку ковіду і у них позитивний тест ПЛР вдруге, післе перенесеної хвороби, то думаю, що це може бути пов’язане з тим, що навколо них міліарди цих вірусів, і вони осідають на всі поверхні, і вдихаються також. Тому у цих лікарів очевидно, що рештки вірусу, чи навіть життєздатний вірус можуть бути в носоглотці також. Бо все, що літає навколо нас – воно є і в носоглотці. Ви ж не вважаєте її стерильною? А Тест ПЛР не показує наявність хвороби, а тільки наявніть РНК вірусу, навіть його маленького обривку. Тому це не повторна хвороба, а просто людина “надихалася” вірусу) Це моя версія, чому у лікарів інфекційних лікарень можуть бути позитивні тести ПЛР після перенесеної хвороби.
Тому чекаємо висновків експертної групи ВООЗ, бо ми ж їм віримо – як скажуть, так і буде. Якщо підтвердять, то тоді доведеться спалювати всі підручники з імунології і епідеміології, та писати нові.
А допоки вважатимемо, як сказав один френд, що треба щось міняти в консерваторії (закреслено) лабораторії.
Тому тема вичерпана, бо мене від неї вже нудить. Багатьох із вас, думаю, також.

MIXADVERT

ютос