розширене засідання Українсько-Арабської Ділової Ради

Відбулось розширене засідання Українсько-Арабської Ділової Ради за участю представників Західного і Центрального регіонів України та Хашимітського Королівства Йорданія.
В процесі дискусії підіймались питання науково-технічного співробітництва , розширення ринків збуту українських товарів і послуг в країнах Арабського Сходу та залучення арабських інвестицій в економіку України.
Було зроблено акцент і на тому, що Україні є що запропонувати нашим Східним партнерам, але арабам потрібно давати більше об’єктивної інформації про Україну і зокрема про її науково- технічний потенціал.
Вирішення питаннь маркетингу і інформаційного забезпечення просування наукоємної української продукції на ринках арабських країн погодились взяти на себе представники Йорданії.
Для оптимізації процесу обміну інформацією в складі Українсько-Арабської Ділової Ради вирішили створити Експертну Раду з питань науково-технічного співробітництва .
Виконання обов’язків голови цієї Експертної Ради покладено на Андрія Куценка, якому доручено внести пропозиції для формувався її персонального складу і підготувати план діяльності Експертної Ради на найближчі 3 місяці.
Організаційне і матеріально-технічне забезпечення діяльності Експертної Ради з питань науково-технічного співробітництва взяла на себе УАДР.

MIXADVERT