Кропивницький: Хроніки карантину. Останній бастіон.

 

Місто завмерло в очікуванні розвязки, а вона здається відтерміновується.  Ті хто написав під примусом заяви на роботі про відпустку за власний рахунок, якого в них немає, з жахом дізналися про продовження карантину ще на три тижні.

Вдома закінчився хліб… Пішов до найближчих двох крамниць. Продукти дивним чином продають за вищими ніж на цінниках цінах. Мабуть не встигли змінити, бо на годиннику 8:10. Гречка  – 39,00; лимони -100,00; часник -150,00; цибуля – 17,00; картопля -17,00.

На вулицях мало людей. Зустрів патруль з собакою. Кругом об’яви про обов’язкові маски. В магазин по хліб впустили, а в автобус – ні. На зупинках черги, але невеликі. Місто ніби завмерло в очікуванні… Мало хто таке бачив раніше.

Прийшов сусід і пожалівся, що не приймають металобрухт – їм наказали закритися…. Цікаво – чи приймають макулатуру? Безхатченки  та найбідніші з того виживають… Здав 22-25 кілограмів, і маєш хлібину.

На під’їздах обяви про дизенфекцію власними силами… А де взяти все те, що для того потрібне? Влада готувалася лише до снігу… А ще тимчасово приємна новина, що станом на 28 березня Кіровоградщина = єдина область де, ще не виявили жодного зараженого корон вірусом. Такий собі «останній бастіон». А чи надовго? Але є з півсотні хворих на пневмонію, і в точу числі  з летальним підсумком.

MIXADVERT

ютос