Росія фактично офіційно розширює свою телеприсутність в Україні.
Тарас Козак(Медведчук), а фактично Путін, нібито лише зараз купили телеканал ZIK.
Раніше багато поважних людей, які працювали на цьому телеканалі, ображалися, коли їм казали, що ZIK входить до мережі прокремлівських телеканалів в Україні. Адже було достатньо підстав стверджувати, що інформаційна політика телеканалу один до одного нагадує 112 і NewsOne.

Тепер, шановні колеги, маєте переконатися, що вас використовували як благородну ширму для кремлівських темників. Далі вибір за вами.
Ну а шановним телеглядачам порада – не дивитися прокремлівські телепомийки в Україні.

You must be logged in to post a comment.