Зеленський мусить не грати роль “слуги народу”, а мати справу з реальністю. Жорстокою і безжальною.

Росія втратила контроль над бойовиками ОРДЛО? Серйозно? Та ви що …

Це могла би бути заява адвоката РФ у міжнародному трибуналі де судитимуть нинішнє російське керівництво, але не слова президента країни – жертви агресії.

Справа у тому, що це і є традиційна російська політика і спосіб дії: домовлятися про припинення вогню і відразу ж починати обстріл, давати “зелений коридор” під Іловайськом і розстрілювати колони з усіх дул, підписувати мінські домовленості й атакувати Дебальцеве.

Це все російська стратегічна культура, вони інакше не можуть. Щойно побачили чи відчули слабкість супротивника – відразу нападають і додавлюють свою жертву. Це рефлекс країни-хижака.

Тому сприймати серйозно домовленості з росіянами можуть лише ті, хто ніколи не мав з ними справи. А країни – жертви російської агресії, такі як Грузія, країни Балтії, Польща, і, особливо, Україна, такої наївності собі дозволити не можуть.

І це докір не лише Новообраному та його команді, а й, насамперед, українським громадянам-виборцям. На війні з Росією загинуло вже більше 13000 співвітчизників. Це не телесеріал і не телешоу, це справжня реальність.

Президент Зеленський мусить не грати роль “слуги народу”, а мати справу з реальністю. Жорстокою і безжальною.

Володимир Горбач

MIXADVERT