Президент СКУ виступив перед Консультативно-дорадчою радою

Президент СКУ виступив перед Консультативно-дорадчою радою Конґресу Українців Канади та Президентським колом у Торонто
17 липня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав виступ перед Консультативно-дорадчою радою Конґресу Українців Канади та Президентським колом у Торонто, Канада, під час якого представив досягнення та пріоритети СКУ.

Президент СКУ зосередився на зусиллях, спрямованих на захист територіальної цілісності України, підтримку процесів її європейської та євроатлантичної інтеграції, просування реформ в Україні та протидію російської дезінформації.

Евген Чолій відзначив значну моральну та фінансову підтримку для СКУ з боку Костя і Луїз Темертей та Ігоря Ігнатовича і д-рa Марти Вітер. Він також привітав Джорджа Мигаля з недавнім удостоєнням oрдена Канади.

“Світовий Конґрес Українців дякує Конґресу Українців Канади на чолі з його Президентом Павлом Ґродом за популяризацію СКУ під час відзначення його 50-річного ювілею та за тісну співпрацю над важливими українськими питаннями,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

 

MIXADVERT

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply