Дорогі колеги з НМАУ ім.П.Чайковського!!!

Дорогі колеги з НМАУ ім.П.Чайковського!!!
Щойно подивився запис 2го туру дебатів!!! З перших хвилин перегляду,мене охопило почуття радості та гідності за нашу консерваторію.

Особливо,за можливість організації дебатів студентським самоврядуванням!!!Навіть уявити собі щось подібне при попередньому ,,керівнику” було неможливим! Одразу захотілося заспівати Гаудеамус. Але,радіти довелося не довго.Тільки почув спіч Ю.Чекана,а після—питання студентів-теоретиків до М.Тимошенка,моя радість почала зникати.

Все виглядало,як добре спланований сценарій!Все було б нічого,якби монолог шановного Ю.Чекана був спрямований на КОНСОЛІДАЦІЮ і бажання спільними зусиллями подолати старі проблеми та совковську систему як таку,об’єднавши весь творчий колектив,спрямувавши усі зусилля на розквіт Академії!!!

Натомість,я почув не стільки про шляхи виходу з кризи,а лише одну критику,політичні дорікання,питання по дисертації,по Семантиці,що дуже потішило більшість студентів,та намагання принизити апонента! До того ж,бажання маніпулювати свідомістю студентів та колег,що сиділи в залі,яскраво прослідковувалося! І взагалі,склалося таке враження,що М.Тимошенко опинився не на дебатах,метою яких є обговорення передвиборчої програми,а на колоквіумі в шановного пана теоретика!

Звісно,я розумію захоплення таких активних студентів-теоретиків своїм шефом та його інтелектом!Але виникає головне питання—заради чого???Що далі???

При,можливому,обранні Ю.Чекана ректором,чи зможе Він вирішити усі кризові питання???Чи консолідує педагогічний колектив і студентів???Чи буде все розкладати на мотив,фразу,речення та період???(І це не іронія) Чи всі питання будуть вирішуватися так само менторськи та зверхньо,як на дебатах???

От за що друзі я дійсно хвилююся!!! І головне,що мене найбільше НАСТОРОЖУЄ,що Ю.ЧЕКАН,наприкінці своєї промови чітко ЗАЯВИВ,що ЗАЛИШЕ НА СВОЇХ ПОСАДАХ УСІХ,ХТО БУЛИ ДО НЬОГО!!!А ВІДТАК,ПРОРЕКТОРОМ БУДЕ БРОВІЙ І ВСЯ КОМАНДА РОЖКА!!!
А М.Тимошенко,для прикладу,жодного разу не звинуватив Ю.Чекана,не намагався бути зверхнім а,натомість, говорив тільки про реальні кроки до вирішення консерваторських проблем,про те,яким бачить наш заклад а не крісло ректора!!!

Щодо мене та багатьох прогресивно мислячих музикантів, то ми бачимо Максим Олегович Тимошенко,як КРИЗОВОГО МЕНЕДЖЕРА,успішну й цілеспрямовану людину,що поважає як своїх опонентів,так і всіх,без виключення, колег та, особистість яку так потребує наша консерваторія!!!

Вірю,що ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ОБЕРЕ ГІДНОГО РЕКТОРА І АКАДЕМІЯ перетвориться на СУЧАСНИЙ та ВІДОМИЙ на весь світ МУЗИЧНИЙ ЗАКЛАД!!!

Тарас Яницький

MIXADVERT