В центрі подій – 5 канал!

Гасло «5 канал – канал чесних новин», сподобалося студентам Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна”, що завітали до старших колег.

Екскурсія на 5 канал була насичена емоціями і враженнями з перших хвилин .

Гідом нашої екскурсії була піар-менеджер 5-го каналу Анна Власова.

Щойно для нас відкрились двері телеканалу , як нас зустріла  телеведуча програми «Невигадані Історії»- Ольга Калиновська , що ділиться з нами своїм досвідом і дає багато порад , що до того, як стати справді гарним і відомим журналістом , що має ім’я і статус у сфері журналістики і в цілому.

Нас водили по приміщенням телеканалу, але найбільше запам’яталась студія новин «Час новин», своєю атмосферою і неперевершеною панорамою з вікна .

Особисто для мене ця екскурсія стала ще одним фактом який підтвердив , що для того щоб стати справді гарним журналістом потрібно працювати 24/7, і бути завжди в гущі подій.Під час екскурсії побачили з яких складових зліплений телеканал і як взагалі він працює.

Поспілкувались з деякими журналістами та кореспондентами телеканалу , дізнались багато нового і цікавого від нашого екскурсовода Анни Власової.

5-й канал  мені здався найбільш технічно розвиненим з поміж всіх інших телеканалів, нами відвіданих , найбільш мене вразило освітлення студій та приміщень для зйомок прямого ефіру.

Дуже вдячний Анні Власовій за цю неперевершену екскурсію!

Векслер Михайло,студент університету “Україна”

MIXADVERT