Чотирнадцята чергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання не відбулась!

Чотирнадцята чергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання не відбулась! Принаймні 84 Запорізькі депутати знову не знайшли спільної мови. Тож жодне з близько сотні важливих для жителів регіону питань не було розглянуте. Причому з точки зору кількох політиків винен в цьому не обласний парламент, а голова облдержадміністрації.

Артур Шопенгауер колись зазначив: “однією з істотних перешкод розвитку роду людського можна вважати те, що люди слухаються не того, хто розумніший, а того, хто голосніше за всіх говорить! І кожен вбачає в іншому лише те, що міститься в ньому самому, бо він може осягнути його і розуміти його лише в міру свого власного інтелекту”.

З власного досвіду можу додати, що чоловік дорослішає тоді, коли навчиться брати відповідальність за свої рішення та вчинки, а головне – за їх наслідки!

На жаль, один із заступників голови облради цього поки не розуміє. Пане Владиславе, минулу сесію ви разом з друзями прогуляли. Тоді також потрібно було приймати рішення, важливі для жителів регіону. Проте, групі депутатів здалось, що вони настільки важливі, що без них нічого в області не відбудеться. Дякувати Богу, більшості народних обранців пиха не затьмарила очі. Тоді ж пан Марченко знайшов собі виправдання. Він заявив, що “хворів”… Що ж буде далі? Записка від батьків?

Після чотирнадцятої сесії ви нарешті згадали про бюджет! Те, про що облдержадміністрація каже з початку року. Вмовляє, пояснює, просить… І нарешті сталось диво: наприкінці вересня пан Марченко заговорив про кошторис, згадав про зарплати, виділення коштів на придбання необхідного та реконструкцію комунальних об’єктів! Те, що потрібно було зробити на початку року – депутати дбайливо, наче ще ненароджену дитинку мали дев’ять місяців виплекати, вивчити та підготуватись до прийняття відповідального рішення.

Тобто, поки облдержадміністрація готує бюджет наступного 2018 (!) року – проплачені ЗМІ обговорюють подання березня поточного року. А депутати згадують про те, що зросла мінімальна зарплатня, наче це сталось тільки вчора.

ДЕВ’ЯТЬ місяців дорослі хлопці не могли знайти часу та натхнення, а винен в цьому традиційно – голова облдержадміністрації. Чудовий вихід із ситуації!

Маю надію, що коли пан Марченко куштує борщ, а той не солоний, хоча б у цьому він здатен дати раду та знайти вихід!

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

MIXADVERT

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply