ПАТ «Запоріжжяобленерго» – відсутні кошти…

Зустрівся з представниками ПАТ «Запоріжжяобленерго». Головна мета зустрічі – обговорення ситуації, яка склалась на підприємстві у зв’язку із відсутністю коштів. Вже 2 місяці на підприємстві не виплачується зарплатня і загальний борг перед працівниками підприємства налічує майже 100 мільйонів гривень, це в основному за липень-серпень 2017 року. Нині представники профспілок готові рушати до Києва, аби проводити пікетування НКРЕ КП.

Минулого року під час підготовки до зимового періоду в Запорізькій області виникала аналогічна проблема. Тоді влада регіону використала всі існуючі важелі та наполягала на тому, аби промислові підприємства погасили власні борги перед ПАТ «Запоріжжяобленерго». Тим самим врегулювавши виплату зарплатні працівникам підприємства. Проте з тих пір фахівці НКРЕ КП не змінили ситуації, щодо так званого «нульового алгоритму». Тож проблема знов повторюється. Я розумію, що реально вирішити цю ситуацію можуть тільки в НКРЕ КП. Не виплата зарплатні тягне за собою чимало інших питань. Наш регіон отримує негативні рейтинги, зростає соціальна напруга, а власне підприємство втрачає кваліфіковані кадри та не отримує нових працівників. Крім того, це і питання безпеки наших людей, адже нині обленерго не має коштів на придбання матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт в зимовий період.

Тож влада регіону підготує листа до НКРЕ КП та центральних органів влади, аби вони звернули увагу та терміново втрутились у ситуацію. Адже ми зобов’язані повідомити про загострення ситуації та плани запоріжців проводити пікети в столиці. Тим паче найближчим часом ситуація може загостритися ще і питанням виплати зарплатні за вересень, в той час, коли люди не отримали в повній мірі коштів за липень.

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply