Юліана Козаченко: “Запоріжці забезпечили до бюджетів громад майже 4,6 мільярда”

До місцевих бюджетів Запорізької області платники податків спрямували 4 мільярди 585 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які обліковуються в Запорізькому управлінніОфісу ВПП ДФС). Рівень надходжень січня-серпня поточного року збільшився порівняно з минулорічнимна 1,1 мільярда.

Коментуючи сплату податків, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко підкреслила, що очікувану суму доходів перевищено на 8,6 відсотка.

– Реформа децентралізації успішно продовжується. Свідченням цьому є додаткові кошти у вигляді сплачених податків, які залишаються у бюджетах громад. Лише за січень-серпень місцеві скарбниці отримали на 362 мільйони більше, ніж прогнозувалося. Це означає, що території матимуть значний ресурс для реалізації соціально-економічних програм та виплат, – відзначила Юліана Козаченко.

Вона також наголосила, що у результаті поступової детінізації ринку праці, збільшення фондів офіційних зарплат, зросли відрахування з доходів громадян. Так, за січень-серпень надійшло 2 мільярди 619 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Це майже на 800 мільйонів або на 44 відсотки більше, ніж торік. Очікуваний показник на цей рік склав 105,7 відсотка, додатково бюджети отримали понад 140 мільйонів.

Від плати за землю казна поповнилась на 742 мільйони гривень, що на 113,4 мільйона або на 18 відсотків більше відповідного періоду 2016 року та на 117 мільйонів або 19 відсотків – від прогнозів на нинішній рік.

Представники малого і середнього підприємництва спрямували майже 590 мільйонів гривень єдиного податку, а це на 176 мільйонів або на 43 відсотки випереджає минулорічну сплату та на 54 мільйони або 10 відсотків – від передбаченої суми на 8 місяців поточного року.

Від роздрібної торгівлі підакцизних товарів надходження акцизного податку становлять 196,5 мільйона, що на 16 мільйонів або на 9 відсотків більше, ніж очікувалося.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply