Наливайченко погрожує прикордонникам щодо кримінальної відповідальності…

Застерігаю прикордонників щодо кримінальної відповідальності за виконання незаконних вказівок влади.

Що ми бачимо зараз: з’явився колючий дріт, з’явилася спецтехніка. Не проти криміналу на вулицях, не на східному кордоні проти агресора, а на західному кордоні!

І все це лише через одного громадянина України, який перетинає кордон і має намір відстоювати свої права. Це, як мінімум, нонсенс!

Категорично не сприймаю повернення каральної системи проти власних громадян. Саме так робив режим Януковича – проти кожного з нас вони використовували «Беркут» і СБУ часів Якименка.

А зараз влада так само використовує прикордонників і через спецзв‘язок надає незаконні вказівки: колючий дріт, залякування громадян, перешкоджання роботі журналістів.

Всі незаконні вказівки, які надходять зараз, буде згодом встановлено слідством. Так само, як після Революції Гідності ми оперативно задокументували та надали у ГПУ докази. Саме вони і лягли в основу судового переслідування Януковича через державну зраду!

Як дипломат і колишній керівник консульської служби стверджую: у прикордонної і міграційної служб є достатньо можливостей діяти законно. Без колючого дроту.

Valentyn Nalyvaichenko

#Наливайченко

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply