Таємна вечеря Саакашвілі і Коломойського. Хто ж Іуда?

Як повідомляє “Українська правда” в Швейцарії відбулась таємна вечеря одного з провідних олігархів країни Ігоря Коломойського і політика, який найчастіше заявляв про необхідність боротьби з олігархами – Михайла Саакашвілі.

Спочатку новина не шокувала, політикум чекав спростування. Пізніше викликало шок мовчання Саакашавілі, що означає тільки одне – вечеря відбулась. Наразі ще не зрозуміло наскільки це зменшить кількість бажаючих їхати у Краковець, зрозуміло лише, що тепер бажаючих зустріти “борця з олігархами” буде точно менше, аніж учора.

Причина в лицемірстві і непослідовності, які можна пробачити олігархові Коломойському, але на які не сподівалися від політика Саакашвілі.

Майже два роки тому 06 вересня 2015 року Ігор Коломойський про Михайла Саакашвілі висловився так: Когда собака без намордника кого-то кусает надо наказывать и собаку, и что важно, ее хозяина. Собак в таких случаях усыпляют. А в нашем случае можно отправить наложенным платежом в Грузию, чтобы он ответил за покусанных там людей”…

“Я считаю, нет смысла спрашивать с грязного сопливого наркомана до тех пор, пока он не пройдет курсы реабилитации от наркозависимости. Моя линия поведения – встречаться с ним в судах, отстаивать свою честь и достоинство там, получать материальную компенсацию”.

У свою чергу Михайло Саакашвілі тоді заявив про Ігоря Коломойського: Я думаю, народ Украины скоро укажет этим вконец обнаглевшим пережиткам из бандитских десятилетий на их место”.

І от учора вони повечеряли разом. Мабуть ініціатором вечері став Саакашвілі – у “пережитків бандитських десятирічч” завжди водяться гроші, які йому зараз дуже потрібні?

З боку Коломойського не дивує нічого – на мою думку в олігарха є всі підстави ненавидіти сучасну владу:

• Коломойському не дозволили створити приватну армію незважаючи на фінансування добробатів

• У Коломойського забрали де-факто захоплену Укртранснафту

• Укрнафта, з якої Коломойський роками мав прибутки, змушена була заплатити податки в бюджет на мільярди гривень

• Авіакомпанія Коломойського МАУ втратила монопольне становище.

• Феросплані заводи Коломойського втратили знижку на електроенергію.

• Приватбанк був націоналізований, а власникам банку загрожують мільярдні позови від держави.

З боку Саакашвілі у цій вечері дивує все. Треба сподіватися “пережиток” тепер йому буде добре платити?

Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply