Знову скандал довкола Нацзаповідника у Лаврі

4 липня 2017 року Міністерство культури України відповідно до Закону України «Про культуру» оголосило конкурс на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, а також формування конкурсної комісії. Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснювався шляхом жеребкування 24 липня 2017 року.

 

Наказом Міністерства культури України від 13.07.2017 року № 523/0/17-17 «Про оголошення конкурсу на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника» та Наказом Мінкультури від 01.08.2017 року № 624/0/17-17 «Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідник» було оголошено конкурсний добір та сформовано склад конкурсної комісії у кількості 9 чоловік.

 

Відповідно до пункту 2 розділу ІІІ наказу Міністерства культури України від 31 травня 2016 № 380 «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України» (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939) організаційною формою роботи конкурсної комісії є засідання. Засідання конкурсної комісії вважається правомочним у разі особистої участі в засіданні не менше 2/3 від затвердженого складу.

 

У зв’язку з відсутністю кворуму під час проведення другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника засідання є таким, що не відбулося. Таким чином, переможця конкурсного добору на посаду директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника не визначено.

Оскільки конкурс відбувся згідно вимог чинного законодавства , просимо зберігати спокій та не здійснювати тиск.

Дату оголошення повторного конкурсного добору буде розміщено на офіційному сайті Міністерства культури України.

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply