Виставка Миколи Гайдука «Чарівність непримітної краси»

 

8 вересня о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки «Чарівність непримітної краси», присвяченої 70-річчю від дня народження художника Миколи Гайдука.
Народився Микола Васильович 8 вересня 1947 року в селі Жадове на Чернігівщині. У 1971 році закінчив Кримське художнє училище ім. М.С. Самокиша. Член спілки художників України з 1992 року.
Від 1974 року Микола Гайдук – у Чернігові. Бере участь у мистецьких виставках, які у 1980-ті роки організує Чернігівська обласна організація НСХУ, у 2000-х роках неодноразово експонує свої твори в обласному художньому музеї, міській галереї сучасного мистецтва «Пласт-Арт», обласній бібліотеці ім. Короленка.

Має кілька персональних виставок. У 1992 році він став членом Національної спілки художників України.З такою ж відповідальністю, як до творчості, Микола Васильович ставиться до викладацької роботи у Чернігівській дитячій художній школі, де багато років працює з початківцями за власноруч розробленими програмами.
Нова персональна виставка вшановує 70-річчя від дня народження художника, одночасно є ще однією спробою осягнути пройдений ним у мистецтві Чернігівщини шлях від 1970-х до 2000-х років.

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply