На захист ресторанного бізнесу та розваг!

ЗВЕРНЕННЯ

Рух #SaveФОП, послідовно відстоюючи рівні права та можливості усього українського бізнесу, наголошує на неприпустимості порушення конституційного права на свободу підприємницької діяльності у сфері ресторанного бізнесу та розваг!

Недолугими змінами в постанову #588, від 08.07.2020, Кабінет Міністрів України заборонив діяльність усіх вищезазначених закладів у період з 23-00 до 07-00, чим, на наш погляд, грубо порушив основні засади свободи підприємницької діяльності, а саме:
ст. 43 ГКУ.
Підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом.
ст. 44 ГКУ
Державою гарантуються основні принципи підприємництва та вихідні (первісні) засади, норми, правила, через які реалізується свобода підприємницької діяльності, що здійснюється за наступними принципами:
– вільний вибір видів діяльності, які не заборонені чинним законодавством
– самостійного формування програми виробничої та інших видів діяльності;

Отже, будь-які обмеження та створення нерівності ведення підприємницької діяльності є незаконними.

Оскільки жодного обґрунтування таких заборон представлено не було, вважаємо дії КМУ, такими, що направлені на руйнування цілого сегменту українського бізнесу!

Рух #SaveФОП вимагає від влади, у найкоротший термін, скасувати недолугі рішення та припинити тиск на бізнес.

Рух #SaveФОП закликає усіх представників ресторанного бізнесу, що потерпають від таких рішень, не коритися свому знищенню та активніше відстоювати свої законні інтереси!

Рух #SaveФОП готовий долучитися до таких дій та допомагати у відновленні конституційних прав і свобод, задля збереження українського бізнесу, як основи сталого розвитку економіки України!

Всіх, зацікавлених представників ресторанного бізнесу, закликаємо звертатись до Руху #SaveФОП за електронною адресою savefop@ukr.net

Рух #SaveФОП

MIXADVERT

цікаве