Валерій Ясиновський: А самовара вже рихтують. Тульського. Скоро привезуть. Вєжліво.

Обивателі – убивателі. Ті, хто “по приколу” приколов у тіло України жало недохарчованої містечкової гопоти, – мерці салютують вам!
Метранпаж Карно ожив і сласно потира рученятами: його ж бо час і пора! Арахамство медведчучить нову “Санаторійну зону”. Збива з корабельних сосон сторожові вишки, на які вже готові дряпатися у дозори наші щирі, невсипущі і запобігливі шельменки-бОгдАни. Кварталить стара балабайка – “про “парашу”, радость нашу”.
“Життя все одно в’язниця, яку тільки треба обставити так, щоб у ній була канарейка і самовар”, – заповідав картавий Карно.
Дзьобату зелену канарейку вже посадили собі на тім’я. Стрибу стриба, голівкою маталА, крильцями стріпа, пір’ячком їжачиться.
Пайоть!
Раз пайот, два пайот, трі пайот –
Паверньоцца і пайот задом наперьод!
Усе так “велюрно”, камерно, кошерно… Трохи ківить, когось гепить, хтось дефілює з натягнутим на голову гордоном, але загалом по зоні – манюсько хвилювань і цілком розумково.
Пахтить оптимізмом параша. Сласно порипують нари під расово гігієнічними матрацами.
Десь у каптьорці на закапелках санаторійного господарського двору затято трудяться ситі павуки – досновують усіма забудий велосипед народного вчителя Голобородька.
… А самовара вже рихтують. Тульського. Скоро привезуть. Вєжліво.

Валерій Ясиновський

MIXADVERT