Василь Резніченко: КАТРАНКА ДОТРИМУЄТЬСЯ КАРАНТИНУ

КАТРАНКА ДОТРИМУЄТЬСЯ КАРАНТИНУ
Вчора відбулася зустріч з підприємцями рекреаційної зони «Катранка», на якій обговорили питання умов та правил роботи курорту в оздоровчий період під час карантину. За участі представників Татарбунарськоі РДА, Лиманська сільська рада ще раз наголосила підприємцям, які здійснюють торгівлю і надають послуги громадського харчування на курорті, про гостру важливість дотримання санітарних протиепідемічних заходів. Обов’язкові захисні маски, рукавички, дистанція між покупцями і відвідувачами кафе та ресторанів, санітарна обробка приміщень і місць скупчення людей, – це необхідність, якої ми суворо маємо дотримуватись.
Поки що курорти Татарбунарського району безпечні, але місцева влада має зробити все можливе як задля безпеки відпочивальників, які приїдуть до нас, – так і заради наших мешканців, і їхніх родин.
Зважаючи на економічну скруту, якої цього року зазнав бізнес, прагнемо створити всі можливості для якісної роботи наших підприємців, піклуємося про те, щоб вони мали доходи й заробітки. Тому другим питанням зустрічі стала розробка робочої проектно-кошторисної документації по створенню набережної по вул. Радужна, провулку Базарного та упорядкування торгових точок. На найближчій сесії Лиманської сільської ради депутати розглянуть пропозиції, вимоги підприємців та затвердять протокол нашої зустрічі. Лиманська сільська рада зацікавлена в розвитку нашої рекреаційної зони, тож будемо покращувати умови праці і вдосконалювати надання послуг.
Ще раз наполягаю на важливості дотримання карантину. Уперше ми проходимо таке випробування, а тому будьмо відповідальними, аби гідно пережити цей складний час.
Бережіть себе і один одного.

Василий Резниченко

MIXADVERT