Україна хвора і хвороба поглиблюється

А тепер відповіді на запитання “народних мас”. Перше запитання: а чому це ви не пішли заступником міністра в нинішній уряд? Хоча б одна розумна людина там була. Пояснюю просто.

Україна хвора і хвороба поглиблюється. Якщо це дуже хвора людина, то скликають консиліум лікарів. Всі з дипломами, в усіх величезний досвід роботи. І, о, диво, хворий одужав. А ось інша гіпотетична ситуація. До хворого скликали консиліум, який складається з блазнів і одного лікаря без права вето. Пацієнт помре, а блазні умиють руки (ми не спеціалісти) і покажуть рукою на лікаря. І хто той лікар, який пішов у таку команду? Так, ви праві. Дурень. Звідси і кадровий голод.
Інше запитання: і чому це ти триндиш, розумник знайшовся, взяв би і порадив Зеленському хоча б щось фундаментальне. Прошу пані й пана. Маючи монобільшість в парламенті уже завтра, або на наступному тижні повернути з офшорів до України мільярди доларів вивезених незаконним способом олігархами і мультимільйонерами. Не треба штурмувати музеї.

Не треба пресувати умовну Федину, Не треба виставляти в Інтернеті розмову людей з нібито голосами панів Байдена і Порошенка. Не треба міняти закон про мови. Візьми й поверни гроші Порошенка і інших олігархів до України. І все. Але ж уже понад рік пройшов. І що ми маємо? Та нічого.

А ось третє запитання. Ви пишете про економічний націоналізм. Що це таке? Та все елементарно просто. Це коли вантажні автомобілі держава закуповує для армії не в Білорусії, а на заводі КРАЗ. Це коли держава закуповує швидкісні потяги не в Південній Кореї, а на Крюківському заводі. Це коли в Україні не рекламується і продається пиво держави-агресора “Балтика”, яке пітерський співак Шнуров назвав “всякоє гавно”. Все дуже просто. Але ж не розуміють.

Хоч кілок на голові теши…

Petro Maslyak

MIXADVERT

ютос