У Франеку ДБР не штурмує музеї, там не гвалтують жінок у поліції

Чергова ліквідація національної неписьменності від професора Масляка.

На цей раз про економічний націоналізм.

В минулому році я опублікував статтю про кардинальну зміну стратегічних геопсихологічних уподобань українців після початку московської агресії в Україні. В ній я навів аналіз офіційної статистики про те, в яких регіонах українці роблять стратегічні інвестиції.

Якщо ви купили міксер, чи навіть найдорожчий автомобіль, це не стратегічна інвестиція, але коли ви придбали будинок чи квартиру, це вже не лише для вас, але для ваших дітей і онуків. Так ось що виявилося. Ніхто не хоче купувати житло біля кордонів з Московією і ліній розмежування з московськими терористами і бандитами на Донбасі і в Криму. Це просто факт. А ось найбільші стратегічні інвестиції в житло люди зі всієї України, а тепер уже і з-за кордону чомусь роблять в три міста, де керують три націоналісти. Може випадковість, думаю я.

І почав на цих вихідних “копати” в соцмережах. І не лише наших. І що виявилося. Візьмемо для скорочення тексту одне з них, тобто Івано-Франківськ. Статистика. 85% житла тут купували українці з неокупованої території України і 15% з окупованих Донбасу і Криму.

Аж ось просто нині виявляється, що вже нині до 5% квартир тут купують з Московії. Тим чи іншим способом. Ведеться навіть в Московії обговорення принад “Франека” з гаслом : Івано-Франковск – город мечти. Очєнь чісто, дьошево, люді очень добриє, екологія прєкрасная, строят качєствєнно, кріміногєнную сітуацію нє сравніш с нашім Саратовом.

Поки наші “розумники” збираються міняти закон про мови, ці московські хлопці і дівчати вже вивчили не лише літературну українську мову, але й інтенсивно обговорюють застосування місцевих діалектичних слів. Отакої! І це ще не все. Все більше житла купують у “Франеку” європейці. Ось що я накопав.

Подружжя живе в Більбао (Країна Басків, Іспанія). Він з Іспанії, вона з Харкова. Але квартиру купили в Івано-Франківську. Він з Гренобля (Франція, а вона з Шостки. Теж саме. Він з Больцано (Італія) вона з Токмака (Запорізька обл.). Та ж історія.

За мера націоналіста пана Марцинківа в місті збудовано декілька заводів відомих світових брендів. Населення майже скрізь зменшується, а тут зросло на 40 тис. осіб. Ось іще свіженьке, чому варто купувати житло “в націоналістів”, з тих же соціальних джерел.

У Франеку ДБР не штурмує музеї, там не гвалтують жінок у поліції, не пресують волонтерів і захисників України і мер не переконує містян, що він “не лох”, так як це їм і так всім відомо…

Petro Maslyak

MIXADVERT