Психолог розшифрувала мову тіла Зеленського

підтримай-тисни
Володимир Зеленський дав прес-конференцію 20 березня біля Маріїнського палацу під відкритим небом. Президент на заході відповідав на запитання журналістів на чимало серйозних тем, але не обійшлося і без жартувань.

Зустріч з представниками ЗМІ пройшла на річницю інавгурації Зеленського на пост глави держави.

Психолог Антоніна Агілова відзначила ряд цікавих нюансів, спостерігаючи за мімікою і жестами гаранта і розшифровуючи мову тіла на сьогоднішньому заході.

За її словами, сама прес-конференція пройшла в демократичній атмосфері. Про це передає видання UAINFO.

Говорячи про невербаліку Зеленського спеціаліст звернула увагу на активну міміку і відкриту жестикуляцію, спрямовану до журналістів.

“Прикметно, що відповідаючи журналісту в тому чи іншому секторі, президент повертався тілом, а не лише головою чи поглядом – максимальна присутність в контакті з візаві”, – сказала психолог.

Те, що Зеленський сидів – розповіло Агіловій про позицію рівності. Це ніби каже “я такий, як ви”.

“Не було перепон, трибун, високих сцен і відповідне розташування – майже в однакових позиціях – сидів на стільці, а не стояв, і на невеликому підвищенні”, – сказала психолог.

На думку фахівця, в менталітеті українців є така риса, як “себе і своїх не цінувати, знецінювати”, тому демонстрування бажання “бути своїм” – “слизька доріжка”.

“Питання, чи цього хочуть люди, щоб президент був, таким, як вони? Якщо так, то він втрапляє в запит аудиторії. Якщо ж люди хочуть бачити сильнішого, розумнішого, дієвого, і такого, на котрого можна покластися, який розв’яже ті питання, які вони не можуть, знає відповіді на запитання, на які вони не знають, не такого, як вони, тоді це не попадання”, – пояснила Агілова.

https://zaxid.media

Yottos