Українська партія буде займатись практичним втіленням

Інфекція коронавірусу ,крім медичних,виявила ще і цілий ряд суспільно – політичних проблем.
Сьогодні уже усі побачили , що чистий лібералізм не є істиною в останній інстанції і вільний ринок не є таким вільним,яким його весь час намагались нам представляти ліберали.
На міжнародному ринку спостерігається тенденція до створення монопольно- олігархічних об’єднань у вигляді транснаціональних корпорацій , а національні держави поки що не можуть нічого з цим зробити.
Звідси з’являється недобросовісна конкуренція, яка веде до монополізації ринку , зникнення менших суб’єктів господарювання,підняття цін і значного скорочення робочих місць.
Монополізація ринку і обмеження контрольних функцій з боку держави призводить лише до збагачення невеликої групи людей , але відбувається це все за рахунок всього суспільства ,а дуже часто і за рахунок здоров’я населення.
Сьогодні ми уже маємо можливість спостерігати за тим,як безконтрольне використання антибіотиків,гормонів росту та інших хімічних речовин призвело до збільшення виробництва продуктів харчування,але значного зниження їх якісті,що в кінцевому результаті негативно вплинуло і на імунітет людини.
Можна перераховувати ще багато інших проблем,але уже сьогодні стоїть питання,що нам з усім цим робити?
Мабуть очевидним є те,що потрібно відмовлятись від шкідливих для суспільства ліберальних реформ і ,у першу чергу ,необхідно створювати ефективну систему державного контролю у сфері підприємницької діяльності,охорони здоров’я і екологічної безпеки.
Далі потрібно розробляти і втілювати в життя державні програми,які будуть сприяти розвиткові нових ,безпечних для здоров’я людини і довкілля технологій.

В Україні уже з‘явились ентузіасти ,які почали застосовувати такі технології і вирощувати домашню птицю в промисловому масштабі без використання
антибіотиків і гормонів росту .
Першопрохідцями в цій галузі є такі компанії як «Епікур» і «Айпакс-Україна».
Разом з тим ці компанії не можуть нормально конкурувати на ринку через те,що виробники дешевої і неякісної продукції отримують дотації з державного бюджету.Очевидно,що тут не обходиться і без корупціі.
Зрозуміло ,що у цьому випадку мова йде про політичну корупцію і тут уже не можна обмежуватись проведенням лише судово-правовоі реформи, потрібно серйозно ставити питання і про реформу політичного устрою.
Звичайно,що над вирішенням усіх цих питань і мають працювати політичні партії .
Якщо говорити про вирішення якогось конкретного питання,то одна із Експертних рад Украінськоі партіі почала працювати над підготовкою державної програми щодо забезпечення населення якісною і безпечною для здоров’я людини мясною продукцією .
Найближчим часом цю програму буде оприлюднено і Українська партія буде займатись практичним втіленням її в життя та запровадженням в Україні нових стандартів у цій галузі .

Oleg Bereziuk

MIXADVERT

ютос