Бог шельму мітить? Хто не хоче бачити переконливих доказів?

 

Останні перед великодні тижні дали переконливі докази цього на прикладі такої собі РПЦ-ФСБ в Україні. Поведінка цієї конфесії була по заслугам оцінена Всевишнім. Практично вся її  верхівка інфікована після відповідних закликів ігнорувати карантин в державі та «інфікуватися в храмах»  цієї зарубіжної церкви. Майже вся основна частка «зарази» йде з її храмів та її сатанинських слуг.

Нинішнє головне православне християнське свято року Великодня, як іспит припало на час непередбачених надзвичайних обставин. Весь світ поставлений перед викликом подолання глобальної пандемії коронавірусу. А  у РПЦ-ФСБ ціль та позиція протилежна.

Та на дивину інші церкви православного обряду трактують перебування в ситуації перебування в карантині по-іному.  І лише РПЦ в Україні р’яно  закликає прихожан до карантинної непокори, аргументуючи таку поведінку  «захистом Божим». Але практично в переважній більшості випадків автори цих невиважених  закликів наразилися на кару Божу. І те що сталося з ченцями Кієво-Печерської лаври, а потім іншими монахами та навіть очільником цієї «установи» в Україні Онуфрієм є яскравим прикладом підтвердження такого висновку. Цей знак наводить на думку про те, що  сила Божа  не на боці  РПЦ-ФСБ. І це  вже безальтернативна аксіома, як і схід благодатного вогню в Ієрусалимі.

Бог шельму мітить!  Хто не хоче бачити цих переконливих доказів, то мабуть є атеїстом РПЦ-ФСБ і прислугою ворожої до України Москви.

MIXADVERT

ютос