Люди, це ганебно так жити, в наш час, без води, доріг, інтернету!

Оксана Піднебесна: Хочу підтримати Василя Резніченка

Люди, це ганебно так жити, в наш час, без води, доріг, інтернету!

Хочу підтримати Василий Резниченко, кандидата в депутати по 141 в\о!

Вже 2 роки він працює головою Лиманськоі ОТГ, що в Татарбунарському районі, і робить все можливе й неможливе, щоб людям жилось комфортніше.

На жаль, на рівні голови громади глобальних проблем не вирішити, тому у владі, на моє глибоке переконання, мають бути люди з досвідом роботи у місцевому самоврядуванні. Які добре знають болючі точки, і бачать іх вирішення.

Слідкую за перебігом його виборчоі кампаніі, бачу неймовірну кількість крутих відеосюжетів, що розповідають про життя бесарабців, з якими зустрічається Василь Іванович.

 

Люди, це ганебно так жити, в наш час, без води, доріг, інтернету!

І це відповідальність не тільки місцевоі влади, а й державноі, яка туди не заглядує віками!

Тому вірю у зміни і бажаю цьому кандидату перемоги на виборах!!!

Оксана Піднебесна

Публікуємо враження пані Оксани від перебігу передвиборчих подій в окрузі №141 з її сторінки в Фейсбуці:

Голова Татарбунарської РДА Руслан Пітак не просто перевищує свої повноваження посадовця і вживає адмінресурс, щоб підтримати одного з кандидатів по 141 виборчому округу, – а саме Трифона Антова. Він ще й відкрито погрожує одному з лідерів, голові Лиманської ОТГ Василий Резниченко, і стверджує, що будь-яким чином “знайде” йому порушення чи корупцію.
Бо наш Резніченко – вже у трійці лідерів!
Я вже писала, що 13 липня Руслан Пітак організував так звані “дебати”.
До їх організації керівник району долучив працівниць РДА, які в червоних кепочках “волонтерили”, збираючи питання від залу, а коли ми опублікували їхнє фото як доказ, почали писати мені в особистих повідомленнях, щоб я їх ” не позорила”, їм тут “ще работать”! Шановні, то чому ви погоджувались на цю ганьбу?? Вийдіть відкрито і скажіть, що вас змусили!
Руслан Пітак, замість того, щоб визнати, що він перевищує свої повноваження, надаючи для запису відеозвернень свій робочий кабінет представнику Тріфона Антова, сам особисто організовує дебати, замість виконання своїх посадових обов’язків, вже почав підключати фейкові групи, створені спеціально, щоб “мочити” “нашого фаворита”, як він сам висловлюється.
Я одного не розумію, – а вся Татарбунарська адміністрація не розуміє, у що її втягує Пітак? Так, в області нема кому дати оцінку, бо нема голови, але є ще обласна рада, чому мовчать депутати?
А також Комітет виборців України, ОПОРА, ЧЕСНО, – ви бачите, що твориться на 141 виборчому окрузі?!
Прошу рахувати це повідомлення моїм офіційним зверненням.

Відео-

Оксана Піднебесна

Побувала на дебатах кандидатів в депутати від 141 виборчого округу, в Татарбунарах. Ніколи не думала, що у віддаленому від Одеси містечку може бути так гаряче! Але причини є.
Як і мій колега Сергій Братчук, переконана, що вибори відбуваються з жахливим використанням адмінресурсу.

Руслан Пітак, голова Татарбунарськоі РДА, не тільки влаштував це “шоу” для одного з кандидатів, з яким дружить, а ще й допустив кілька ганебних проколів. Так, наприклад, він дуже активно анонсував проведення цих дебатів на своій сторінці, одночасно з цим на сторінці Трифона Антова (кандидата в депутати) з’явилося відео від його помічника Хмільковського, знятого… в кабінеті того самого Пітака, на робочому місці, з тим самим прапором та картинками на стіні! Уявляєте??

Коли я вчора спитала, що це за дивина відбувається в Татарбунарському районі, і чи голова РДА часом не здає в оренду свій кабінет, і чи він розуміє, що це порушення, – сам Пітак відповів, що він дуже відкрита людина, і в його кабінеті може записувати відео будь-хто. Уявляєте!? Сміх.
Тому, – згідна з Сергієм, що це “дешеве шоу”, постановочний “цирк” був спланований саме в інтересах одного з кандидатів. Звезені люди з Дельжилеру (Дмитрівка, рідне село Антова), дуже активно аплодували своєму кандидату, у залі їх була більшість, аби створити враження підтримки. Але, справжні результати голосування скоро побачимо.
Незважаючи на те вдалося виступити усім, питання були озвучені влучні, люди вимагають підзвітності, хочуть мати можливість відкликати нардепа у випадку, якщо він не працює, і дуже чекають якісних змін. Можу лише побажати людям обирати не крикунів і піарщиків, а тих, хто робить реальні справи.

Бо вчора дізналася, що люди з Борисівки не можуть добитися від РДА шкільного автобуса, щоб діти добирались до школи в райцентр. Руслан Пітак виправдовувався і як завжди обіцяв все “порішать”. От просто цікаво, чому він знаходить час на проведення дебатів, їх організацію, численні відеозаписи, і втягнувся в передбиворчу війну, замість того, щоб вирішити своє пряме завдання на посаді РДА, помогти дітям з освітою??..

Питання риторичне і ще раз доводить, що на ці факти має звернути увагу відповідні органи.
Думай-те??

Оксана Піднебесна

MIXADVERT

ютос