далі- дострокові вибори мера і депутатів Київради

Київ заполонили слухи про зміщення з посади голови КМДА Віталія Кличка і призначення гендиректора телеканалу 1+1 Олександра Ткаченка. Мусується версія і про дострокові вибори в столиці.
Кличко, як відомо, прийшов на посаду мера в 2014-му внаслідок кулуарних домовленостей у Відні під орудою Д. Фірташа, якого пов”язують з кремлівською мафією. Причому спочатку планувалося, що в крісло мера повинен сісти Порошенко, однак якимось чудернацьким чином він переграв сценарій і умовив Кличка помінятися ролями.
Наразі Порошенко з тріском провалився, те саме нависло і над Кличком.

Втрата Кличком посади голови КМДА означає, що він залишається без виконавчих повноважень, а головне – без державниих асигнувань. Саме таким робом януковичі колись вчинили з Черновецьким.
2014-го Кличко виграв вибори і був призначений Порошенком головою КМДА, а восени 2015-го, коли він ще раз виграв вибори, Порошенко – увага! – забув його перепризначити. Формально Кличко посідає посаду голови КМДА всупереч закону. Тобто, Зеленський має всі права на відновлення законності в Києві. Ну і далі- дострокові вибори мера і депутатів Київради.
Чи братиме в них участь Кличко? Ймовірно, що так. Але результат навряд чи отримає більший, ніж Порошенко на президентських виборах. А може ше й менший.
Разом прийшли – разом і підуть!

Владимир Кулеба

MIXADVERT

ютос