Квартет «Медведчук-Портнов-Коломойський-Богдан»

 

Телеміст NewsOne з Москвою. Перед тим Медведчук з понтами «купує» один телеканал за іншим, й обіцяє придбати ще більше. Він же гарантує українцям дешевий російський газ уже незабаром. Портнов гучно закликає до політичних репресій. Богдан гордо декларує, що Портнов його друг. Той самий Богдан каже, що проблеми з Донбасом через українську мову. Коломойський невтомно наголошує, що на Донбасі громадянський конфлікт. Дубинський Коломойського так само закликає до насильства і політичних переслідувань…

Так виглядає, що квартет Медведчук-Портнов-Коломойський-Богдан діє якось дуже синхронно і аж надто напоказ. Між цими чотирма давно є тісний зв’язок – у політиці і бізнесі. Зараз вони злагоджено комусь щось доводять. І цей хтось точно не в Україні. Бо те, що вони роблять, явно дратує більшість українців, розпалює злість і зумовлює конфронтацію. Таке враження, що ці четверо продають себе комусь і рекламують йому швидкі наслідки своєї діяльності. Хто може це купити? Цей товар і такі послуги може купити лише один покупець – Кремль. Цілком ймовірно, цей квартет вже отримує інвестиції з Москви. Зухвалими діями четвірка звітує або просить більше.

Організована група Медведчука, Портнова, Коломойського і Богдана кожним пчихом демонстративно показує, що тепер вони контролюють Малоросію і дуже швидко здатні зробити тут пекло. Зеленський для них – офіційна заглушка, смішний весільний генерал. Згадайте, як Богдан обмовився, що «рішення ухвалили Президент і Офіс Президента». Тобто є Президент, і окремо існує собі Офіс Президента. Може й справді він існує як негласне угруповання на чолі, наприклад, з Медведчуком. Можливо ми вже маємо двох президентів – офіційного і реального. Зеленського і Медведчука. І цей Офіс пхатиме Медведчука на Голову Верховної Ради, який за Конституцією буде виконувати обов‘язки Президента, повноваження якого достроково припинені.

Це, ясна річ, лише припущення. Але якось надто узгоджено діє цей квартет.

Михайло Басараб

MIXADVERT

ютос