за чотири роки не пролунало жодної критики на адресу прем*єра Гройсмана…

підтримай-тисни
Навздогін голосуванню:

Системна атака на політичний образ Порошенка, включно розпалена ненависть до нього особисто були розвязані російськими чинниками як ззовні, так засобами пятої колони в середині України та втягнено у цю політичну операцію значну частину української громади.
Коломойський тільки привласнив і використав спадщину російської пропаганди, водночас представивши суспільству свою альтернативу – Зеленського-Голобородька.

Більш як чотирирічна атака на Порошенка була повязана, окрім іншого, з обвинуваченнями у відсутньості робочих місць, низькими зарплатами, ростом цін та тарифів, трудовою міграцією, невдалими реформами…
У той же час за чотири роки не пролунало жодної критики на адресу премєра Гройсмана, який від імені коаліції відповідав за стан справ у зазначених ділянках.

У багатьох райцентрах-районах не було штабів від Зеленського а виборчі документи заповнювали окремі малознані особи, не було районних організацій Слуги і ніхто не вів агітації, не поширювали летючок чи статей у місцевій пресі, на район від кандидата Зеленського в багатьох випадках було всього до десятка членів комісій…
Тобто, виборча кампанія відбулася без розгалуженої загальноукраїнської структури.
По виборчій суспільній думці, настроях “електорату” пронеслася політична пожежа, прокотилася повінь яка захопила 75% виборців.
Люди проголосували не так за конкретну особу, партію а наче за якусь надприродню силу, яка змінить їхнє життя “тут і сьогодні”, “все і негайно”.

Сергій Жижко

Yottos