про поразку Юлі

підтримай-тисни
Вчора дискутували в одному товаристві про поразку Юлі. Що вона, мовляв, програла, бо якось не так вела кампанію.

Я абсолютно не згоден з такою оцінкою. У мене лише одне зауваження до її кампаніі. Вона почала надто рано. Кампанія стала витратною і виснажливою. Кандидатка дещо приїлася виборцю на момент офіційного старту виборчої кампанії. Все інше Тимошенко робила абсолютно правильно.

Зеленський переміг спочатку Юлю, а потім і Порошенка, не тому, що він застосував якісь унікальні технології. А тому, що він просто Зеленський.

Тимошенко, Порошенко та фактично всі інші були представниками старої системи, проти якої пішов Голобородько. Ось в чому пояснення його успіху і їхньої поразки. Усі старі критикуючи одне одного, працювали на Голобородька-Зеленського. Саме тому програла і Юля.

Коли Порошенко знищував Яценюка, він убивав і себе. Бо цю атаку не можна було таргетувати лише на тодішнього прем‘єра. Порошенко стріляв собі в ногу.

Коли Юлія Тимошенко критикувала «злочинну владу», то вона цілила не у владу, а у весь політичний клас. У той політичний клас, давньою представницею якого була і вона сама. Тому Юля програла не через те, що у неї була не така агітація чи не там розміщена реклама.

Вона була приречена програти, критикуючи владу, а фактично весь політичний клас, у той час, коли попуч з нею виростав її конкурент чоловічої статі. Який не мав жодного зв‘язку з тією системою, яку критикувала і водночас представляла Тимошенко.

Михайло Басараб

Yottos