“Обнуляють” за небажання йти в штурм або найменшу провину: про фактори, що деморалізують армію РФ
Так зване обнулення — один із факторів, що деморалізує, в російській армії. Військовослужбовців, які відмовляються йти в штурм або ж провинилися якимось чином, можуть вбити […]

You must be logged in to post a comment.