Володимир Степанович Пилат та Констянтин Васильович Стасюк

  • admin
  • 22/03/2019
  • Коментарі Вимкнено до Володимир Степанович Пилат та Констянтин Васильович Стасюк

Міжнародна федерація Бойового Гопака запроваджує для представників своєї організації, а також для людей які шанують своє здоров’я оздоровчі і лікувальні семінари.

Знання та методи лікування конфіденційні, бо стосуються надприродних можливостей людини утворювати і підвищувати потужність власного біополя. Саме цими унікальними надможливостями володіли легендарні козаки-характерники.

Їх блискавичні випади під час бою, удари і пересування мовою сучасної науки пояснити неможливо. Тим паче, зрозуміти та обґрунтувати їх лікувальні властивості неможливо, а результат оздоровлення є.

Дослідники, сучасні козаки – характерники Володимир Степанович Пилат та Констянтин Васильович Стасюк, по родовому дереву яких впродовж поколінь передавалися крихти цих надунікальних знань, які сьогодні шановані майстри, запроваджують у сучасне життя українців.

В рамках семінару Констянтин Стасюк продемонструє ефективність рухів людини, що дозволяють під час ходи, пересування та виконання вправ уникати тяжіння Землі і входити у надлегкий стан власного тіла.

Здатність характерника накопичувати енергію і направляти її під час лікувальних масажів виліковує та омолоджує організм на клітинному рівні. Як правило, лікувальний сеанс впродовж 20 – 30 хвилин дає ефект, який можна відчути , побачити та проаналізувати.

Зустріч відбудеться у неділю 24.03.2019 р об 14.30, у ЗОШ №62 м.Львова у залі аеробіки за адресою: вул. Театральна 15.