Врятувати Консерваторію! Нині потоп. Що далі?

  • admin
  • 31/10/2018
  • Коментарі Вимкнено до Врятувати Консерваторію! Нині потоп. Що далі?

Приміщення Консерваторії, де вчаться студенти елітної Національної музичної академії України, потребує негайного ремонту! На жаль, колишні керівники Академії абсолютно не переймалися підтриманням будівлі у належному стані.

Як і проблемами студентського гуртожитку НМАУ, що перебуває у аварійному стані.

Законно обраного ректора Академії – Максима Тимошенка, чиновники Мінкульту вперто не допускають до управління закладом, попри рішення суду про поновлення його на посаді в.о.

А цим часом у приміщенні НМАУ, а саме у 52 аудиторії, у центрі Києва відбувається ось який жах!

Питання: що зараз робить актуальне керівництво НМАУ?- питають студенти і викладачі в соцмережах, оприлюднюючи фото і відео. В Консерваторії потоп!

А чи це не сигнал Мінкульту швидше дати змогу ректору, якого вибрав колектив, приступити до своїх посадових обов’язків?

Вже саме приміщення кричить: ДОПОМОЖІТЬ! А ніхто нічого не чує?

А слух у багатьох абсолютний!

У цьому класі я складала іспит з фортепіано, коли вступала до НМАУ. Тут я грала випускний іспит. Це одна з найкращих аудиторій (була). Цей клас – історичне місце, у якому викладали Легенди фортепіанного мистецтва. І що ми маємо сьогодні? Враження наступне: НЕ ДІСТАНСЯ ТИ НІКОМУ, КОНСЕРВАТОРІЯ! Ось до чого приводить неадекватна жага Влади і Свавілля! – пише одна з активісток НМАУ. – Я плачу, бо мені шкода колектив, студентів, а, найбільше Мистецтво.

-Ситуація загострюється! До мене, як до обраного ректора, щодня звертаються студенти, викладачі з жорсткими вимогами навести лад в гуртожитку, якось вплинути на ситуацію з гнилими комунікаціями у приміщенні Консерваторії! – сказав обраний, але ще не затверджений на посаді ректора Максим Тимошенко, – Накопилося чимало проблем, що потребують негайного вирішення! Однак, я не маю ніяких законних адміністративних важелів до офіційного наказу про призначення на посаду. Можу виступати лише як громадський діяч та залучати журналістів і студентів-активістів. Як бачите, я не ховаюсь, а намагаюсь всіляко допомогти! Разом врятуємо Академію!

Журналісти продовжують відслідковувати розвиток подій.

Сподіваємося, все буде добре!

Консерваторії час повернути колишню славу!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”

 

 

 

Відео-

http://<div id=”fb-root”></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));</script>