Судять слічого СБУ, який розслідував злочинну діяльність Тимошенко

  • admin
  • 19/08/2018
  • Коментарі Вимкнено до Судять слічого СБУ, який розслідував злочинну діяльність Тимошенко

Виявляється, що без зайвого галасу відбувається дуже цікавий судовий процес. Судять слічого СБУ, який розслідував злочинну діяльність Тимошенко, як власниці ЄЕСУ.
Зараз цього слідчого намагаються зробити винуватим у тому, що він доводив факт причетності Тимошенко до злочинних оборудок ЄЕСУ у той час, коли вона вже була обрана народним депутатом. Причому сам факт цих злочинних оборудок ніхто не заперечує.

“Слідчий Грабик займався епізодом із відшкодуванням ПДВ по операціях з офшорними компаніями.
«Думаю, що справа проти мене має виключно на меті реабілітацію Тимошенко Юлії Володимирівни, що необхідно їй як політику», – заявив він.”

Відсутність розголосу пов’язана з тим, що Тимошенко потрібно рішення суду, яке оголосить її жертвою по діяльності у якості власниці ЄЕСУ. Хоча усі розуміють, що навіть ставши нардепом та покинувши посаду керівника ЄЕСУ, вона їм насправді залишалась.
Але бажання отримати подібне рішення поєднується з тим, щоби не було нагадування про те, що були документально підтверджені і ніким не спростовані факти того, що “реальні гроші, отримані «ЄЕСУ» від споживачів газу в Україні, були перераховані на рахунки офшорних компаній «Сомолі», «Корлан» та «Юнайтед» – всього на $2,27 млрд”.
Це показово з у рахуванням того, що починають заперечувати те, що пані Тимошенко стала першим доларовим мільярдером ще у 90-ті роки минулого століття. При цьому цінність тих мільярдів доларів мабуть у рази більша ніж сьогодні.
Я би закликав усіх максимально поширити цю інформацію.
А журналістів закликаю почати постійно відстежувати хід цього дуже цікавого судового процесу.
Країна має пам’ятати, що із себе являє злочинна діяльність пані Тимошенко.

Борис Кушнірук