Юрій Покиньборода: Про махінації в Нацполіції

  • admin
  • 09/07/2018
  • Коментарі Вимкнено до Юрій Покиньборода: Про махінації в Нацполіції

Давайте присядемо. Ща розкажу казку. Пам’ятаєте генерала Павловського!?

Це той лид@р, якій вкрав 150 000 000гр в ВСУ!

Це той кому пАрашенко обіцяв відрубати руки але просто…

Так я не про Парашенка або Павловського!!!!! Я хочу розказати про Нову поліцію про фірму “Техоіл”!

Коли я був начальником Луганскої поліції, звернув увагу на якість пального. Ну почали підлеглі скаржитися на якість. Я дав команду взяти відбір пального для експертизи.  Ми отримали результати експертизи з Лисичанського нафтопереробного заводу.

Результати були просто жах. Якість пального була прирівняна до газу в якому було присадками піднято октанове число до 92 бензину.

Ну, я почав рити далі. Почав перевірку всіх причетних до цього дійства. Матеріали потихеньку збирав і передав до прокуратури Луганської обл. де вони були успішно похерені самим охренелим прокурором Квятківськім. Але!!!! Я тоді ще не розумів всієї схеми. Це був початок 2016 року!!!! Коли я проводив слідчі дії по цьому питанню, в керівництві нацполіції хитались в кріслах. І вирішувалось питання як мене скоріше прибрати з посади. Тобто!!!! Я в початку 2016 року вийшов на корупційну складову по закупівлі в національної поліції пального на мільйонні суми державних коштів з корупційною складовою.

Мене прибрали з посади і новому керівнику поліції Комісарову поставили завдання – ПАРЕШАТЬ всі питання в прокуратурі які ініціював Покиньборода! Тоді я не до кінця розумів всі схеми. Не було в мене всіх доказів і я просто йшов шляхом інтуїції як мисливець на звіра.

На сьогоднішній день по моїм документам різні блогери та журналісти провели розслідування і виявилося, що до цієї махінації причетні керівники МВС та Національної поліції. Прізвища я не буду називати, бо це потягне судові процеси на які в мене не має коштів. Але саме головне!!!!!!

Нічого не мішає НАеБУ все це розслідувати. Нічого не мішає Генплокулолу все це розслідувати. Нічого не мішає типа головнокомандувачу рубати руки і яйця.

Але!!! Вони всі заробляють на цьому і немає що чекати покарання винних. Я готовий надати всі докази до НАеБУ, СБеУ-ФСБ, а також кату якій буде рубати руки) Зараз почнуть воняти різні там Зоряни, Шкірякі, Ківи та інша придуркуваті песики, але ми рухаємося далі.

Слава Україні!

Юрий Покиньборода