Люди Медведчука та Портнова взяли під контроль Київський осередок парії Тимошенко

  • admin
  • 23/06/2018
  • Коментарі Вимкнено до Люди Медведчука та Портнова взяли під контроль Київський осередок парії Тимошенко

Мовою фактів: про посібників окупантів, бізнес в анексованому Криму та родинно-бізнесові зв’язки соратників біглого політика у столичному офісі ВО «Батьківщина».
Напередодні старту виборчої кампанії Юлія Тимошенко активно формує регіональні команди. Та, як показує аналіз, абсолютно не гребує кадрами. Принаймні про це свідчить ситуація у київському штабі ВО “Батьківщина”. Кубло, яке тут зорганізувалося привернуло прискіпливу увагу низку ЗМІ та журналістів-розслідувачів. Для того, щоб розуміти масштаб проблеми вирішив викласти поки напрацьовану мною інформацію мовою фактів. А кожен уже сам зможе оцінити кадрову політику Тимошенко.

Адреса розташування: м. Київ Лаврська, 14. Тут знаходяться:
Столичний офіс ВО “Батьківщина” http://kyiv.ba.org.ua/69-2/ ;
Благодійний фонд Владислави Молчанової https://odnodata.com/egrpou/41449264
Адвокатське бюро Сергія Коровченка https://odnodata.com/egrpou/41509983
Центр захисту киян (подається, як ініціатива Юлії Тимошенко) https://odnodata.com/egrpou/41945835
https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-stvorila-organizaciyu-…/

Тепер окремо зупинимося на окремих персоналіях та резонансних фактах:
ПЕРОСОНА 1. Владислава Молчанова. Позиціонується, як управляючий партнер групи компаній “Столиця” (крупний забудовник) та до недавнього часу мережі супермаркетів “Новус”, бенефіціар понад 60-ти компаній. Є головним спонсором та управлінецею ВО “Батьківщина” у столиці, забезпечує партію офісом. Засвітилася у цілій низці скандальних забудов та бізнес-проектів. Бере активну участь у партійних заходах, як-то вручення пасок киянам та учасникам АТО від Центру захисту киян, агітаційні заходи Сергія Коровченка на Чернігівщині тощо.
https://opendatabot.com/c/36175203
https://zik.ua/tv/project/groshi/
http://nashigroshi.org/…/prokuratura-rozsliduje-bahatomilj…/
http://allretail.ua/news/34827/
https://czk.org.ua/kyiv/news/903
https://www.cerkva.info/…/patriarkh-filaret-osviatyv-ta-per…

ПЕРСОНА 2. Сергій Коровченко. Начальник Головного управління юстиції АР Крим під час анексії Росією. Підозрюється прокуратурою та СБУ у “державній зраді” (ст. 111 ККУ). Фігурує у “плівках Глазьєва” (записані СБУ розмови окупантів під час анексії), де радник Путіна лобіює кандидатуру Коровченка, як ставленика Віктора Медведчука, на посаду “міністра” в окупаційному “уряді”. Погрожував журналісту розправою за публікації про його діяльність. Коровченко включений у базу сайту “Миротворець”, як зрадник Батьківщини, посібник окупантів.
Представляє ВО “Батьківщину” у ОВО №210 (центр – м. Прилуки Чернігівська обл.), де відкрив свою іменну громадську організацію і масово роздає матеріальні блага. Балотувався від БЮТ до Кивїради у 2008-му році. За інформацією ЗМІ, співмешканець Влади Молчанової.
Багатолітній помічник нардепа Андрія Портнова (5-6 скликання ВР) та був співзасновником з ним Адвокатського об’єднання “Колегія правозахисників”. Також був членом Комісії з питань попередження катувань, котру очолював Портнов (тоді заступник голови Адміністрації Президента Януковича).
https://censor.net.ua/…/hronika_zahvata_kryma_proslushka_so…
http://www.dsnews.ua/…/kak-krymskiy-ministr-medvedchuka-del…
https://www.depo.ua/…/ihtamnyet-u-timoshenko-v-batkivschini…
https://www.depo.ua/…/policiya-vzyalas-za-predstavnika-batk…
https://www.youtube.com/watch?v=I3G8Uv-e1dQ
https://myrotvorets.center/…/korovchenko-sergej-vladimirov…/

ПЕРСОНА 3. Віталій Нестор. Керівник Центру захисту киян. Очолює Благодійний фонд Сергія Коровченка та одружений на його сестрі Яні, котра була помічником нардепа Андрія Портнова (6 скликання ВР). Нестор також очолює ТОВ “Арт-сістем”, де співзасновинком є Коровченко.
У 2015-17рр. Нестор переєстрував фірму ПП “Ігарка” за окупаційним “законодавством” в Криму (там це ООО “Игарка”). За адресою реєстрації (м. Алушта, вул. Баглікова, 8-а) функціонує готель “Южная ночь”.
https://odnodata.com/egrpou/41945835
https://odnodata.com/egrpou/41469291
http://posipaky.info/search…
https://declarations.com.ua/…/nacp_61417abe-c98a-4aa6-a16b-…
https://odnodata.com/egrpou/39496200
http://alushta.regreestr.com/2691999

ПЕРСОНА 4. Денис Москаль. Депутат Київради від ВО “Батьківщина”. Бізнес-партнер Владислави Молчановї, серед інших зокрема у фірмах “Лісова казка” (співзасновники) та “Каштанове місто” (був директором, Молчанова є співзасновником), котрі фігурують у земельно-будівельних скандалах. У 2010-13рр. Москаль був лідером розкольників БЮТу, котрі намагалися взяти під контроль фракцію блоку у міськраді в інтересах команди Януковича. “Оригінальну” фракцію очолювала Наталія Меліхова.
Денис Москаль також був помічником нардепа Андрія Портнова (6 скликання).
https://kpravda.com/kto-i-kak-raspilivaet-gosudarstve…/21017
https://odnodata.com/egrpou/34098761
https://odnodata.com/egrpou/31242154
http://2012.chesno.org/meter/person/2585/
http://www.novus.com.ua/…/pervyy-novus-na-pecherske-otkroet…
https://tsn.ua/…/kiyivskiy-byut-rozkolovsya-teper-u-frakciy…
http://posipaky.info/search…

Саме вищезазначена компанія “портновців” реально управляє столичною “Батьківщиною”. А вірним соратникам Тимошенко Володимиру Бондаренку та Наталії Меліховій відведені церемоніальні функції.
Далі буде…

Андрій Дзиндзя