Життя сучасної кіностудії

  • admin
  • 13/02/2018
  • Коментарі Вимкнено до Життя сучасної кіностудії

Вдалося побувати на кіностудії Фільм ЮА. Сподобалося і всім раджу! Дуже пізнавально!

Нам розповідали чим саме займається Киностудія Film.Ua.

Працює у Києві, на Троєщині! Зайдіть на сайт!

Кіностудія по факту розпочалася з одного стільця,стола і великої мрії кількох людей. Саме тут знаходиться 8 павільйонів, є власний кінотеатер, офісно-адміністративна будівля, власна костюмерна, склад реквізитів.

FILM.UA — є одною з найбільших в Східній Європі вертикально інтегрованих груп в сфері кіно та телебачення. Вони складаються з 25 груп,які займаються своєю справою. Є компанія “Проданшин”,студії

“ПостПродакшину “ -компютерна графіка, є також студія Анімації, студія озвучки і дубляжу -“Так треба продакшин” є компанії Дистрибуції — це люди які продають права за кордон на проекти.

На території є також “Саттелеком”- він роздає сигнал всім телевізорам в країні.

Компанія створює візуальні єфекти,звукові єфекти,створення 3D ,та дубляжу.

Ми побували на студії озвучки саме там де відбувається фіналізація,тобто зведення звуку вже до їх фінальної версії,до тієї яку будуть показувати вже безпосередньо в кінотеатрах. Ознайомились зі зйомкою мультфільмів та анімації. Розповіли та показали,як на справді це все робиться. Тобто до тіла людини прикріплюють датчики їх ще називають маркери в середньому їх 50,вони реагують і ловлять лише інфрачервоні промені їх відбивають,а камера їх ловить і передають цю всю інформацію на компютер і на екрані ці маркери виглядають,як точки що світяться.

Враження – неймовірні! І це все в Києві – поруч!

Відвідайте!

Владислав Бабайцев, студент Університету “Україна”