українські вишиванки завойовують світ

  • admin
  • 13/11/2017
  • Коментарі Вимкнено до українські вишиванки завойовують світ

Світлини світових зірок демонструють: українські вишиванки набирають популярності у цілому світі. Ось 8 доказів:

1. Легендарна модель Клаудія Шиффер покрасувалась у вишиванці бренду “March11”.

2. Нещодавно міністр оборони Канади Харджит Саджан одягнув вишиванку та заговорив українською мовою у Twitter. Таким чином канадський урядовець долучився до “Українського дня у Парламенті Канади”, про який напередодні твітували інші канадські урядовці.

3. Американська акторка Демі Мур у вишитій сукні “Віта Кін” на фотовиставці в Лос-Анжелесі.

Демі Мур знялася у вишитому українському вбранні у фільмі «Сліпець». Зірку у вишиванці українського бренду “Vita Kin” можна побачити у трейлері цього фільму – на 1 хвилині 11 секунді та на останніх секундах трейлера. Фільм “Сліпець” вийшов на екрани у США 14 липня 2017 року.​

4. А ось шведська кіноакторка Алісія Вікандер, вбрана у вишиту сукню бренду “Vita Kin”.

​5. Американську танцівницю Діту фон Тіз також можна побачити в українських вишитих сукнях від “Vita Kin”. Світлини, на яких вона зображена у вишиванках, можна знайти в її Інстаграмі.

6. В українській вишитій сукні з’являлася і принцеса Данії Мері. Фотографію, на якій вона зображена у вишитій сукні бренду “March 11”, опублікував у Твіттері блогер Михайло Голуб.

7. А французька актриса Мелані Тьєррі була вдягнена в українську вишиту сукню на Каннському кінофестивалі-2016.

8. ​А це засновник компанії “Virgin”, мільярдер і філантроп сер Ричард Бренсон у вишиванці на фотографії з українською ведучою Катериною Осадчою.

І наостанок: українська служба “Голосу Америки” у вишиванках. Підписуйтесь на нас в Інстаграмі.-https://ukrainian.voanews.com/a/ukrayinski-vyshyvanky-zavoyovuyut-svit-visim-dokaziv/4111854.html

Марія Моісеєва

Приєдналася до української служби «Голосу Америки» у 2016 році, займається контентом та аналітикою соцмереж і вебсайту. Походить із міста козацької слави Запоріжжя. З 2016 року живе у Вашингтоні. Раніше працювала на “Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода” у Празі.