Презентовано книгу про розпад Росії загиблого політолога Олександра Никонорова

  • admin
  • 19/10/2017
  • Коментарі Вимкнено до Презентовано книгу про розпад Росії загиблого політолога Олександра Никонорова

В Києві презентовано збірку аналітичних праць політолога Олександра Никонорова «Коли розвалиться імперія. Тенденції розвитку сепаратизму в путінській Росії».

Книга побачила світ за сприяння друзів Олександра, працівників Представництва ЄС в Україні, Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О.Никонорова та Фундації «Вільні Люди».

В збірці детально описано про можливості розвитку сепаратизму в таких регіонах РФ як Татарстан, Тува, Кубань, Дон, Урал, Карелія, Марій Ел, Удмуртія, Чувашія, Далекий Схід, Башкортостан, Сибір, Калінінград.

Публікації, які увійшли в збірку, раніше були опубліковані на особистому сайті Олександра «Только правда» та ряді патріотичних інтернет-видань.

«Ця книга – важливий інструмент у гібридній війні з РФ. Писав він не лише про сепаратизм в Росії, Україні, але й загалом про терористичні та екстремістські рухи в світі. Аналізував кожен проблемний регіон земної кулі.

Ми передамо перший тираж найближчим друзям Сашка, а також експертам, дипломатам, в тому числі й іноземним, деяким представникам влади і силовикам – хай вчаться, хай, ознайомившись з книгою, будуть готові до конкретних дій в боротьбі з агресором», – розповідає упорядник книги, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О.Никонорова Сергій Пархоменко.

«Під впливом подій в світовій політиці він писав й чудову прозу. Про любов на фоні війн, революцій, підпільної боротьби… Наша наступна задача – видати Сашкову прозу», – відзначає громадський діяч Катерина Коротченко.

Нагадаємо, Олександр Никоноров загинув під час ДТП на Рівненщині разом з 4-а іншими представниками патріотичного експертного середовища 6 вересня 2017 року.