„Позивний Зеніт” — це обличчя передової, обличчя новітньої історії України

  • admin
  • 19/10/2017
  • Коментарі Вимкнено до „Позивний Зеніт” — це обличчя передової, обличчя новітньої історії України

У Бердянську стартував фестиваль військового патріотичного кіно. На ньому представлені п’ять стрічок, об’єднаних кодовою назвою „Позивний Зеніт”. Проведення такого фестивалю приурочене до Дня Захисника України, що нещодавно відзначила наша держава.
Урочисте відкриття фестивалю патріотичного кіно та показ першої стрічки відбулися у головній залі міського Палацу культури імені Т.Г.Шевченка. Подивитися представлені стрічки прийшли учні та студенти бердянських навчальних закладів, усього майже 650 осіб. Також завітали на відкриття „Позивного Зеніту” і секретар Бердянської міської ради Олексій Холод, начальник відділу культури Микола Шостак та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, взаємодії з військовими частинами та учасниками АТО Ігор Зубрицький.
„Позивний Зеніт” — це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок „Позитивний Зеніт” кожен глядач впізнає свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.
Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя.
Запрошуємо до перегляду наступних фільмів усіх бажаючих. Решта фільмів буде транслюватись у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка.
Додамо, що Запорізький край — перша в Україні область, яка під патронатом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля демонструє п’ять фільмів „Позивний Зеніт” в усіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах упродовж місяця (з 13 жовтня по 15 листопада).

Завдяки благодійному фонду Фелікса Кусаєва „Фенікс” і ТОВ „Метпромсервіс” усі жителі Запоріжжя та області можуть подивитися фільми „Позивний Зеніт” безкоштовно.

Мороко Влад