Олена Білозерська: Правильним є те, що є добре для нас! Про Каталонію…

Після подій в Каталонії користувачі Ua-нету дискутують про те, що вище – право нації на державність чи право держави на територіальну цілісність і непорушність кордонів, і звинувачують один одного у подвійних стандартах.

Перш за все, давайте чесно і відверто. Ніякі це не подвійні стандарти, це національні інтереси.
Українець, який сьогодні підтримує сепаратистські процеси у Каталонії – недалека людина або ворог. І не тому, що каталонці об’єктивно неправі (біс їх знає, хто там у них правіший), а тому, що у нас є Крим і Донбас.

По-друге, не варто втягуватись у теоретичні диспути на тему “одні є окремою нацією, а другі не є”, або “чий референдум законніший”. Бо абсолютно на кожен аргумент завжди є контраргумент, а подібні дискусії, як правило, лише заплутують і забалакують проблему.

Не існує “об’єктивної справедливості” чи “справедливості для всіх”. Правильним є те, що є добре для нас. Від того, що в сучасному тренді прийнято соромитись цієї простої істини, вона нікуди не ділася і не дінеться.

Олена Білозерська

One thought on “Олена Білозерська: Правильним є те, що є добре для нас! Про Каталонію…”

  1. Якщо хлопчик Петько засуне хлопчику Васькові “пальчик” в гузно, то Петько має пальчик в гузні, і Васько має пальчик в гузні. Але це не одне й те ж саме.
    Каталонь не можна рівняти ні з Кримом, ні з Донбасом. Хоч би по тій причині, що там не було такого очевидного втручання армії і спецслужб сусідньої держави.

Залишити відповідь